KONTAKT

NASZ ADRES

ul.Marszałka Józefa Piłsudskiego 6
31-109 Kraków
Biuro: Lokal 1B
Godziny otwarcia biura
Poniedziałek, Czwartek – 10:00 – 18:00
Wtorek, Środa, Piątek – 10:00 – 17:00

KONTAKT Z NAMI

Adres e-mail: recepcja@domsapiehy.pl
Numery kontaktowe: +48 690990993, +48 501020228

FORMULARZ MELDUNKOWY MOŻNA POBRAĆ KLIKAJĄC TUTAJ

FORMULARZ MELDUNKOWY


Po przesłaniu formularza odpowiemy mailowo lub telefonicznie w sprawie rezerwacji.

 

Warunki rezerwacji

Zaletą mieszkań w Domu Sapiehy jest dogodna lokalizacja oraz połączenie stylu klasycznego w historycznej kamienicy z nowoczesnym i komfortowym wyposażeniem.

Dla zmotoryzowanych możliwość skorzystania ze strzeżonego, płatnego parkingu.

W apartamencie bezpłatny internet WiFi, do dyspozycji Gości pralka/suszarnia, żelazko i suszarka. W apartamencie akceptowane są zwierzęta. Obiekt jest monitorowany. Prowadzimy także wynajem długoterminowy.

Biuro-administracja budynku znajduje się na miejscu. Doba hotelowa: od 14.00 – 10.00.

Po godz. 21-ej wydanie i odbiór lokalu po uzgodnieniu z recepcją za dodatkowa opłatą (50zł).

Parking oraz brama od ulicy są zamykane na noc w godz. 21-7, wszyscy goście posiadają kod do wejścia, a dla samochodów także pilot i zamknięcie bramy na noc. Opłata za parking 35zł/dobę. Dostęp do Wifi, pralni, śmietnika, kod do bramy oraz sposób zwrotu kluczy wskazane są na Karcie Lokalu, znajdującej się w mieszkaniu.

Aparthotel Dom Sapiehy to doskonała lokalizacja w samym sercu Krakowa tuż przy Plantach, parku otaczającym Stare Miasto. Zaledwie kilku minutowy spacer dzieli nas od Zamku Królewskiego na Wawelu czy Rynku Głównego. W najbliższej okolicy znajduje się bogata ofertę handlowo usługowa, sklepy i restauracje. Bezpośrednio na ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy, w tym bezpośrednie połączenie w kierunku dworca głównego i lotniska.